| Cok1 a întrebat:

La ce ma ajuta flotarile cu batai din palme?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La conditia fizica.

| stlucian a răspuns:

La NIMIC! Sunt doar de impresie si uneori duc la accidentari! big grin Vezi sa nu-ti pierzi dintii sad nasul big grin

| SiLaS a răspuns:

Sunt mai grele si iti solicita mai mult pectoralii, dar tot aceeasi grupa de muschi formeazawinking

Răspuns utilizator avertizat
| MrMuscolo a răspuns:

La nimic laughing

| TomaKa1900 a răspuns:

Te fortezi mai mult la flotarile obisnuite...trebuie sa te arunci cu mainile ca sa dai bataie din palme

| Sandy11 a răspuns:

Buna.winking
In primul rand flotarile obisnuite te ajuta la cresterea masei musculare la maini.
In al doilea rand ca sa ajungi sa faci flotari cu batai din palme trebuie sa poti face cel putin 30 de flotari obisnuite fara intrerupere. Atunci vei putea sa faci in jur de 5.

Si sa iti raspund si la intrebare acestea sunt mai bune ca flotarile normale si ofera un rezultat mai bun.
Sper ca am ajutat big grin

| MrMuscolo a răspuns (pentru Sandy11):

Altu care n-are nici o legatura cu sportul! Ce dracu cauti la categoria asta prietene?
1. Flotarile nu ajuta la cresterea masei musculare
2.Cand faci flotari nu lucrezi bratele, ci pieptul

Daca nu stiti ce vorbiti, ce dracu cautati aici?

| Knife00 a răspuns (pentru Sandy11):

Cine te-a mintit in halu' asta ma? Auzi, flotarile te ajuta la cresterea mesei musculare la maini? Nu mai zi. Stai in banca ta si taci, ca n-ai nicio treaba cu sportu' asta. Flotarile sunt pentru tonifiere, nicidecum pentru cresterea masei musculare.