| klau95 a întrebat:

Ma antrenez mi se mai odihneste muschii daca ma culc pe la 12:30-1? Dar ma scol pe la 9-10 Nu am chef de somn nu stiu de ce ma ia greu...sa fie ca stau mult la calculator? sau nutritia? ce sa mananc seara sa am chef de somn happy?

9 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Din moment ce dormi aproximativ 8 ore nu vad care ar fi problema. Chestia cu dormitul de la 10 la 7 ca cica asa e normal nu o vad logica, crezi ca muschii cresc dupa ceas? conteaza cat timp dormi nu la ce ora.

| CosminRR a răspuns (pentru andrey910):

laughing)) O prostie mai mare ca asta, nu am auzit niciodata!rolling on the floor

| andrey910 a răspuns (pentru CosminRR):

Nici eu ca a ta

| CosminRR a răspuns (pentru andrey910):

rolling on the floorMai copilasule, TACI, daca nu stii! Gata, nu are rost sa ma contrazic cu tine.

| andrey910 a răspuns (pentru CosminRR):

Bine ma lasa ca sti tu

| SpaNu88 a răspuns:

Nu are relevanta... minim 7-8 ore de somn! bafta

| ForeverWarrior a răspuns:

In perioada asta asa adorm si eu da tot iei in muschi dar mai bine ar fi sa te culci la 22:30-:23:00 tu esti la scoala? ca eu is si cand ma duc la scoala imi intru iar in program si pot dormi mai mult de 8 ore

| ??????? a răspuns:

Nu inteleg precis cum ai mentionat orele dar precis ai in vedere ca te culci la 00.30 si te trezesti la 9-10 da? Ese ca dormi 9-10/24 trebuie sa dormi 7, 8, 9/24 in mod normal, mai corect trebuie sa te culci o data cu natura si sa te trezesti o data cu ea, reese ca trebuie sa dormi deja la 10:30-11:30 si sa te trezesti intre orele 05:00-08:00, apropo intre aceste ore de dimineata sunt cele mai recomandate pentru antrenamente, daca respecti o mica perioada acest regim el se va acomoda perfect, si te vei simti excelent, daca te-am ajutat acorda-mi funda

| CosminRR a răspuns:

Ai noroc...laughing eu ma culc pe la 3-4 si ma trezesc pe la 1-3.De ex. azi m-am culcat la 4(parca)si m-am trezit la 3.In ritmul asta...degeaba fac sala!