| anonim20229 a întrebat:

Nu am somn, ma culc foarte târziu și dorm pana la vreo 11, nu prea mananc, sunt slaba ma îmbrac în haine largi, ma doare capul zilnic, efectiv zilnic. Nu știu ce sa fac, nu am chef de nimic, stau doar pe telefon. Nu am motivație pentru a invata... ce pot face în privința asta?

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Renunță la telefon, gaseste-ti un hobby, ceva sa faci cu pasiune.
Iar sportul e foarte bun pentru a te scăpa de apatie. Ieși la alergat, in natura, pe munte. O sa descoperi că altfel te vei raporta la e in jurul tau.

| anonim20229 explică (pentru VoidEternal):

Mulțumesc mult, telefonul m-a ajutat perioadă asta fiindcă am suferit din iubire.