| Andrəi a întrebat:

Peste 1 saptamana am un concurs de atletism 2 km.
Sunt foarte rapid dar mi-am zis ca daca am multi copii in fata sa ii dau incet si la final sa incerc sa urc.
Ce ar trebui sa fac inainte de concurs sa alerg mai tare si sa am mai multa rezistenta?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești la primul concurs? nu ai (avut) antrenor?

| Andrəi explică (pentru sierra1):

Este primul meu concurs, si nu am un antrenor dar eu avand viteza m-am gandit sa dau probe dupa concurs la un liceu sportiv pe atletism

| sierra1 a răspuns (pentru Andrəi):

Mergi in primul pluton și dacă ai resurese la finish, sprintezi nimicitor

| AlexisLove a răspuns:

Eu and am avut un concurs te atletism am fugit în jurul blocului pentru început și apoi am alergat în jurul cartierului când aveam timp dar în fiecare zi.