| GulDan a întrebat:

Poti sa slabesti in masa musculara daca iau pauza 1-2 sapt de sala?

6 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

1 saptamana Nu.
2 saptamani - Posibil.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wehes):

Nu, chiar e recomandat sa iei 2 saptamani pauza la fiecare 3 luni de antrenamente, ca sa ti se refaca tendoanele si articulatiile

chestia e ce mananci in perioada aia, daca treci doar pe salate ca miss venezuela, normal ca pierzi

| Wehes a răspuns (pentru Cosmin86):

Stiam ceva de 1 saptamana, nu eram chiar sigur daca se poate lua 2.
Atunci sa aiba grija la alimentatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehes):

Ce e 1 saptamana, ce sunt 2? Am stat si 1 luna degeaba fara sala, am mancat bine si nu am avut pierderi nici in greutate, nici in repetari.

| Wehes a răspuns (pentru anonim_4396):

Habarn-am, nu te pot contrazice.
Maxim am luat pauze tot de 1 saptamana. Mai mult nu puteam ca deveneam nervos fara sala =]]
Daca se tine de alimentatie poate lua atunci pauza 2 saptamani ( cat vrea el.)

| GulDan explică (pentru Wehes):

Si eu dupa o saptamana deja nu mai rezist simt nevoia sa trag de fiarelaughing cand incep rup.