| ovidiumarian a întrebat:

Precizez ca ma antrenez pentru skandenberg. E ok programul asta de antrenament? astept raspunsurile voastre Funda!
Luni : BIceps spate
ex : biceps
tractiuni 3 serii 10 rep
banca scott 4-6 rep 4 serii
bara z 10 rep 3 serii
ciocane 20 rep

spate
ramat 10 rep 3 serii
tractiuni

Marti antebrat triceps degete + rotatori

Miercuri : Izometrie biceps
Joi : Umeri trapez
Vineri : piept

e ok asa sau trebuie sa schimb ceva. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. prea multe repetari. fa maxim 5, vrei forta bruta, nu esti culturist sa faci 10 repetari

2. mai fa si alte exercitii, gen skandenberg cu oameni la mese

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Inca ceva : ai rolling thunder? sau fat gripz?

| ovidiumarian explică (pentru Cosmin86):

Am fat gripz

| ovidiumarian explică (pentru Cosmin86):

Cand spui sa fac mai putine rep, max 5 te referi in general la toate grupele? gen : spate piept umeri triceps. Fat gripz il folosesc la toate exercitiile, ar mai fi bun la ceva?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ovidiumarian):

Da, sa faci ramat la scripete cu el ( daca n-ai rolling thunder ).

Ai messenger?

| ovidiumarian explică (pentru Cosmin86):

Ovimarian1997