| RockforRO a întrebat:

Sal TPU, fac sport de cam 2-3 lunii (fara alergari sau chestii din astea), am inceput cu flotari dupa cu plank si acum urmez un program de antrenament (de 3 zile)...
In timpul asta am dobandit 2 patratele, am slabit 2 kg,pieptul mi s-a dezvoltat considerabil, la fel si bratele si cam tot corpul...
Ce ziceti, e bine?

Răspuns Câştigător
| Iusty15 a răspuns:

Este bine, se poate si mai bine dar retine ca alergarea e sfanta.Retine ca elergarea e sfanta, iti dezvolti picioarele, rezistenta la efort, abdomenul si e benefica pentru inimawinking daca urmezi un program de antrenament adauga si niste alergari(alergare in panta sau serii de cate 100 metri 50 in forta 50 relax etc)

3 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

E foarte bine!
Continua.
Antreneaza-te corect, mananca sanatos si dormi suficient.
Daca doresti sa cauti programe orientative si sa adaptezi programului cate ceva gasesti aici http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html si cateva sfaturi utile aici http://www.despreculturism.ro/reguli-de-nutritie/
Multa bafta!

| george232323 a răspuns:

Sa imi zici si mie ce program urmezi, trebuie sa incerc si eu... laughing