| Dragosh007 a întrebat:

Merg la sala de o luna si am terminat programul de incepatori, asa ca mi-am facut un program pe grupe de muschi.
Ziua 1 http://postimg.org/image/nghij8k8h/ (am scris gresit cvadriceps, sorry)
Ziua 2 http://postimg.org/image/tkbe51r2h/
Ziua 3 http://postimg.org/image/hb56td3bb/
Si as vrea sa va dati cu parerea. e bine ca fac cate 3 serii la fiecare cu 18 rep (I), 15 rep (II) si 12 (III)? E prea consistent? daca nu cum am scris eu la seturi si repetari atunci cum ar trebui? Aaa, da si la picioare nu fac genuflexiuni cu niciun fel de greutate, am doar 1.70 si nu vreau sa pun presiune prea mare pe coloana, o sa pun cand(daca) o sa mai cresc (am 15 ani). Si zilele sunt asa Ziua1(Luni), Ziua2 (Joi), Ziua3(Duminica)Cam asta a fost.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mi se pare cel mai CRETIN antrenament posibil.

La spate, grupa MARE: 3 exercitii.

La biceps, grupa mica: 7 exercitii.

ORICE instructor o sa rada de programul asta.

De la ce idiot ai luat un asemenea program?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Fii atent la piept. impins, impins, fluturari, impins, impins laughing). genul ala de cocalar "fac pept si buceps mare" rolling on the floor). si abdomen zilnic, dar doar crunch. fara plank, side raise, leg raise, mountain climbers, jack, nimic nimic. crunch ftw rolling on the floor. dar imi place ca nici nu stie cum ii zice la flexii pentru biceps femural. si face luni joi duminica...ca dupa duminica are pauza...ah, luni, draci rolling on the floor