| K4ppy a întrebat:

Sall allhappy. Am o problema.Si sper ca puteti sa ma ajutatihappy. Sunt Clasa a 6-a, 1, 54 m inaltime, 37 KGlaughing am 12 ani, si eu cu inca un baiat suntem cei mai buni la fotbal. din toata clasa.deci,el se da mare k ma face la fotbal. El e mereu capitanul etc. zice ca luni cand o sa avem meci ma baga fundash cica k nu joc deloc binelaughing da de unde, toti colegii ma lauda.sad. Kateodata ma mai incurc in minge.si cand sunt in fata portii ratez. ce sa fac sa nu mai imi fie frica cand sunt in fata portii? Nu ratez mereu, doar la mekiuri.happy sper ca ati inteles cvhappy, cel care raspunde primul primejte funda+votbig grin

Răspuns Câştigător
| cobritsA a răspuns:

Sall.Sa nu iti fie niciodata frica sa sutezi la poarta!
Din aceasta cauza ratezi,ca iti este frica.
Gandeste-te la tot ce e mai rau despre poarta,ca ti-a facut rau!
Poti sa imaginezi ca poarta este goala si nu o sa mai ai treaba!
Nu il asculta! Daca zice ca nu joci deloc bine inseamna ca este invidios, ba din contra, joci mai bine decat el.
Ignora-l spunandu-i ca da esti mai bun decat mine.
Bafta!

| K4ppy explică (pentru cobritsA):

Mz:X pentru raspunswinking, o sa fac cum ai spus tuhappy

2 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Ca sa nu ratezi in fata portii,gandeste-te ca in poarta sta cea mai mare dusmanca a ta, fiinta pe care o urasti cel mai mult, nu portarul.Concentreaza-te pe sentimentul ala si imagineaza-ti ca nu mai exista nimeni in jurul tau.Hai succes! Pupici.