| klau95 a întrebat:

Sall daca mananc carne, sau orce contine proteine cu grasimmii sau adaug altceva langa ele merge sa iau acea masa inainte de antr? adica mai asi face efectu cu proteinele pentru antr?

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Categoric, proteinele sunt atrase spre muschi indiferent de combinatia in care le ei.dar proteinele au o eliberare destul de lenta, asta ar insemna ca ar trebui sa maananci cu 2 ore inainte de antrenament
SPor

5 răspunsuri:
| klau95 explică:

Nesuferitu m-a ajutat la mai multe happy le zice bine.

| VladimirPutin a răspuns:

Da

| nykgio a răspuns:

Depinde si de sportul pe care il faci!

| FlasH112 a răspuns:

Din pacate nu isi face efectul pentru antrenament...proteinele se pun pe tine in timp!