| ForeverWarrior a întrebat:

Sall.Sunt ectomorf,am 17 ani si ma antrenez acasa cu greutati.Eu fac 2 grupe/zi si 5 exercitii pe fiecare grupa,6 seturipe grupa 8-12 repetari,tot antrenamentul dureaza cam 90 minute.Ce ziceti pana in decembrie o sa se vada rezultate calumea?(deja se vad,ca am facut 2 luni jumatate cu doar 3 exercitii pe grupa)Mananc natural,nu fumez,nu beau ,numai din cand in cand cate-o bere doua,dar in zilele de repaus?ce ziceti e bun antrenamentul?

2 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Da.este bun mai ales ca deja iti vezi rezultatele... tine-o tot asa!

| Lupan7 a răspuns:

Cu asa un antrenament sunt sigur ca iti vei mari masa musculara. Pe linga asta trebuie sa ai un regim alimentar corect si sa dormi cit trebuie 8-9 ore.Bafta