| TheJocker a întrebat:

Care este cel mai bun jucator din lume la ora actuala?
dupa parerea mea este cristiano ronaldo!winking

voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| florin193 a răspuns:

C. ronaldo este cel mai bun, sper sa ia balonul de aur big grin
messi fara xavi si iniesta e pamant de plantewinking

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Problema celui mai bun, indiferent in ce domeniu, nu este, in totalitate, obiectiva, aici intervin si factori subiectivi, mai ales acolo unde performanta nu poate fi masurata exact, cum este si in jocurile de echipa. Parerea mea este ca sunt mai multi jucatori aproape la egalitate: C.Ronaldo, Messi, Iniesta etc, ca sa ma marginesc doar la cei care joaca in Spania. Numai bine!

| Mickulash a răspuns:

Din punct de vedere tactic, Messi. Dar mai sunt si altii care sunt foarte buni dintre care cum ai spus si tu, Cristiano Ronaldo.

| klameteo a răspuns:

Pai eu cred ca si Ronaldo si Messi sunt cei mai buni!

| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Eu sunt de parere ca Messi, dar oricum o sa se dea balonul de aur in curand si vom afla.Candidatii sunt 2 de la barca(xavi si bineinteles, messi care l-ar putea castiga pentru a treia oara consecutiv)si de la Real, Ronaldo.

| laur_2968 a răspuns:

Eu zic ca leo messi pentru ca a luat balonu de aur 3 ani consecutivi:2009, 2010 si 2011

| oanard174 a răspuns:

Lionel Messi.

| Ando1dul a răspuns:

Eu as zice Messi.Dar nici Ronaldo nu e de lepadat...