| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 1.85, 70 kg, 15 ani. M-am apucat de sala + alergat serios, am facut bine ca m-am apucat de sala tinand cont ca vreau sa dau la academia de politie?

Răspuns Câştigător
| xbugs a răspuns:

Da, ca sa intri la academia de politie trebuie sa dai si niste probe sportive. Insa vezi ca ai si de invatat, la bac iti trebuie o medie de minim 8... tinete de sala o sa te ajute nu nu mai daca vrei sa intri la academie.

5 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

Da..Ai facut bine.Dar depinde si ce fel de politist vrei sa te faci.Si tine-te de sala ca trebuie sa iei nota mare la academia de politie Succes. big grin Funda?

| Robi673547 a răspuns (pentru Ghostplayer):

Astept si alte pareri, daca nu mai raspunde nimeni iti dau tie funda.

| Alexu2004 a răspuns:

Foarte bine.Succes!

| RoseAndraMaria a răspuns:

Am avut o prietena care vroia sa intre la academia de politie...si ea se antrena. Academia de politie se bazeaza foarte mult pe sport....continua sa te duci la sala! big grin

| YAGOO21 a răspuns:

Este foarte bine la academie sunt probe fizice grele.mai bine te apuci serios de sala