| Blaisek a întrebat:

Am 14 ani, 62kg, 173cm

Si as vrea sa stiu daca m-as apuca de acum de exemplu:

Luni, seara 50abdomene, 2 serii de flotari 20,
Marti, seara sa ies sa alerg 30min
Miercuri, seara 100 abdomene, 3 serii flotari 15
Joi, seara sa ies sa alerg 30min
Vineri, seara 150 abdomene, 2serii de flotari 20
Sambata sa ies pe la alergat in cursu zilei 12-17 si seara sa fac abdomene flotari
Duminica, ma odihnesc

Bine acum am 4 patratele dar nu sunt formate adica cum sa zic
, abdomenul il am destul de solid dar patratele cele 4 nu se vad
si as vrea sa stiu cum sa fac 6 pack patratele, si cat timp ar trebui
si sa am si putin triceps, biceps

Si daca se poate si un program ce sa fac in fiecare zii,

PS: FARA SALA, SAU HALTERE ETC

CEVA GEN DAR MAI FRUMOS http://imgur.com/Y63jJaB

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine elimini complet abdomenele si faci mai mult alergat, ala e cel mai bun pentru abdomen.

Putin "biceps, triceps" fara sala si haltere... mai bine te apuci de sah

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Faci flatari si fara haltere vei arata ca...mi-e ca ma blocheaza daca zic organul ala care se ridica si se coboara

| Cosmin86 a răspuns (pentru JohnnyBi):

rolling on the floor

| NDC12 a răspuns:

" CEVA GEN DAR MAI FRUMOS "? laughing

Fara gantere sau haltere? Atunci scoate-ti asta din cap, nu mai are rost sa faci nimic.