| Stefan1992m a întrebat:

Salut.am 20 de ani 178 inaltime si 75 kg.ce proteine ma sfatuiti sa iau? mentionez ca fac sala doar de 2 luni.

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Cred ca e singurul produs pe care il sti.Lui nu ii mai trebuie acum un gainer deoarece are greutate ideala.Ii trebuie un concentrat proteic sau izolat.

6 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

100% whey gold standard! Sunt foarte bune si te vor ajuta calumea.

| VaduvaCristian a răspuns:

GFX asa i ceri! sunt cele mai bune

| cristi1505 a răspuns (pentru VaduvaCristian):

Cred ca e singurul produs pe care il sti.Lui nu ii mai trebuie acum un gainer deoarece are greutate ideala.Ii trebuie un concentrat proteic sau izolat.

| Cipy94 a răspuns:

Gfx 8 + mese consistente in proteine, daca nu le combini nu vei avea rezultate, iar cel mai important lucru atunci cand ai acea dieta este sa te antrenezi foarte bine la sala deoarece daca nu elimini surplusul de energie oferit de gfx 8 te vei ingrasa

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cipy94):

Gfx are multi carbohidrati, NU proteine

| Cipy94 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cosmin,nu vreau sa par rautacios, dar cand nu esti bine informat nu mai da raspunsuri.
Uite

GFX a fost special creat pentru sportivi, care doresc o creştere rapidă în masa musculară, dar nu numai. Cele 45 grame de proteine cu înaltă valoare biologică (concentrat proteic din zer cu absorbţie rapidă şi cazeină cu absorbţie lentă) împreună cu amestecul special de componente sunt calea cea mai sigură spre un fizic incredibil...iar continuarea o ai aici http://www.pronutrition.ro/produs.aspx?pID=66&

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cipy94):

45 de grame din 100.

WPI are 90 de grame din 100

Vezi vreo diferenta?

P.S. :legat de "bine informat", folosesc de 10 ani suplimente, de toate tipurile ( in afara de stimulatoare si weight gainere )