| denis988 a întrebat:

Am aproape 13 ani si 45 kg, 160m. desi am cu 5kg decat ar trebui am ceva burta si putina grasime in zona pectoralilor. Ce sa fac sa mai dau cateva kilograme jos? TOT incerc sa tin "dieta" ( sa mananac fructe, iaurturi. mai sanator) dar nu reusesc. Sport fac. zilnic ma joc afara 2-3 ore fotbal + ca ma duc la antrenamente de fotbal si inot. La sala nu pot sa merg ca cica sunt prea mic..Va rog mult. sa mai dau cateva kilogram jos pana se termina scoala. ca mergem la piscina si mna sa arat binelaughing Funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Salut
Dieta NU inseamna sa mananci "fructe, iaurturi, mai sanatos"... cate mese ai pe zi si ce contin ele? Dar concret, nu orientativ gen "fructe, iaurturi"

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru denis988):

Ok, iti dau add si vorbmi pe mess

4 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Dar de ce vrei sa slabesti? Eu am 12 ani si am 41 de kilograme si nu sunt gras(chiar mi se vad coastelelaughing ).Dar am oase grele.Esti ok pentru varsta ta.

Răspuns utilizator avertizat