| Ionut7743 a întrebat:

Am cumpărat de la lidl un calculator de bicicleta de la crivit. Și vreau sa știu Cum se oprește. După 5 minute de nefolosinta intra în standby dar dacă apăs pe orice buton pornește. În manual nu scrie nimic.
Dau funda

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ala se monteaza pe o bicicleta de exercitii si iti face program de alergat, iti calculeaza caloriile consumate samd.
Toate calculatoarele montate pe aparate de exercitii fac la fel, intra in stand by fiind programate sa te lase sa respriir, dupa care repornesc cand dai din nou din picioare sau ce atingi oriunde.
Astea sunt special facute pentru aparatura de facut sport!

| Ionut7743 explică (pentru Violleta2022):

Nu. E calculator pentru bicicleta normala. Bicicleta aia cu 2 roti cu care ieși sa te plimbi în oraș...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionut7743):

Nici eu nu m-am referit la bicicleta nromala, m-am referit la o ergo-bike, cea statica, cu care faci expercitii.
Eu am una ultra performanta, cu computer de bord care imi calculeaza cat sunt de fit si apoi imi face program progresiv de lucru, asa ca, stiu f bine despre ce vorbesc.

| Ionut7743 explică (pentru Violleta2022):

Eu vorbesc de bicicleta normala. Aia cu 2 roti ce nu inelegi?