| Sergiu3210 a întrebat:

Salut, am fost azi la sala pentru prima data si am facut piept (antrenamentul il am de la un prieten) pe loc, cand faceam antrenamentu, imi simteam pieptu incordat si asa, simteam ca se lucreaza, insa acum cand am ajuns acasa, am observat ca nu ma doare deloc pieptul, nici daca ating, oare nu am facut antrenamentul corect sau care poate sa fie cauza?

Răspuns Câştigător
| Anonim2002222 a răspuns:

Daca te-ai încălzit bine inainte este normal continua sa te antrenezi dar nu toate părțile corpului intr-o singura zi si o sa vezi rezultate in timp
Multa sanatate

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim2002222):

Cu tot incalzitul, febra musculara tot va avea la muschii pe care i-a folosit intens.

| Anonim2002222 a răspuns (pentru darrio2007):

Absolut asta este clar dar si încălzirea este importantă

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim2002222):

Corect.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei afla maine dimineata.

| siriusblack98 a răspuns:

Dacă mâine nu ai febră musculară având în vedere că ești începător, atunci ceva nu ai făcut bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E complet normal. Mâine o sa se simta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vezi cand te trezesti maine?

| PsyhoChild a răspuns:

Oricum vei face febra musculara in 2 3 zile, sa vezi atunci dureri pana te obisnuiesti o saptamana