| 1998d a întrebat:

Salut,am inceput sa ma antrenez intr-o sala de forta...si as vrea cum imi pot sa-mi indrept partea stinga a corpului...bicepsu,tricepsu,spatele si muschii pieptului sunt mai mici ca in partea dreapta.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O sa se remedieze in timp, pune accent pe exercitiile unde mainile lucreaza separat ( spre ex. in loc sa faci impins cu haltera pentru piept, fa impins cu gantere ).

| AxXeL1124 a răspuns:

Incearca sa lucrezi mai mult cu stanga, dar in timp o sa revina la normal.