| Porcar a întrebat:

Salut, am observat pe net si pe Instagram tot felul de antrenamente pentru sala care cica-s foarte eficiente.Lucrezi la frecventa mare fiecare grupa adica de 2 3 ori pe saptamana si arata programul ceva de genul push pull legs.Cine este mai experimentat si imi poate spune ceva despre acest tip de antrenament? Tin sa precizez ca il folosesc de 1 luna si nu observ diferente.Alimentatia o am pusa la punct.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. PPL e programul meu favorit happy
2. O luna e putin, macar 6 luni tine-te de el
3. Zi concret si exercitiile, sper ca nu faci multe exercitii de izolare!

| Porcar explică (pentru Cosmin86):

Da incep cu ex compuse gen impins la piept, tractiuni, lat pulldowns si la finalul antrenamentului bag izolat cateva serii pentru biceps triceps.

1 răspuns: