| ZbarMario a întrebat:

Salut, folosesc push pull legs de 2 ori pe săptămână, cate exerciții sunt necesare pentru fiecare grupă la un antrenament (4 serii ×10 repetări /exercițiu)?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O grupa se lucreaza o data pe saptamana, doar copiii pampalai si firavi le lucreaza de 2 ori... sau sportivii profesionisti (aia care mananca 1-2 kg de carne pe zi + baga peste 5000 de lei / luna in sportul asta... dar din nou, nu e cazul la tine).

Copiii pampalai si firavi, care imita sportivii profestionisti (dar ei nu baga NICI MACAR 3000 de lei / luna) sunt PATETICI cu antrenamentele lor stupide laughing)))

| ZbarMario explică (pentru Cosmin86):

Daca o grupă se lucra doar o data pe săptămână nu se mai inventa antrenamentul asta și nu l mai foloseau așa de mulți care au rezultate bune cu el, așa că ciocu mic

| Cosmin86 a răspuns (pentru ZbarMario):

Aia care il folosesc baga lejer 4000-5000 de lei pe luna in asta.
Tu probabil abia bagi 1000 de lei in alimentatie si suplimente, asa ca mai taci.