| AnnAnonymous a întrebat:

am si eu o intrebare ce ar merita, sa ma apuc de sala de saptamana viitoare,sau sa raman acasa de la servici o zi, sa-mi iau pizza,tigari, si sa stau acasa? voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce intrebare... evident ca sala!

| elis1999 a răspuns:

Fii atent nu fuma nu minca in exces si mananca niste fructe legume si nu te du la sala ca cheltui si bani asa fa-ti acasa antrenament scrie pe yutube antrenament piept abdomen ce vrei tu funda

| JohnnyBi a răspuns (pentru elis1999):

Suna promitator. cred ca si Arnold a facut la fel de a ajuns Mr Olympia. cu youtube si fructe. da, asta este sigur metoda perfecta.