| burly24 a întrebat:

Am 14 ani, si as vrea sa ma apuc de sala, am 1.58m si 42 kg, fac sport(fotbal). ce parere aveti? sa ma apuc sau nu? raman mic sau nu?

2 răspunsuri:
| sHd007 a răspuns:

Nu te apuca ramai mic daca te apuci. Apuca-te dupa 20-22 ani dupa ce nu o sa mai cresti. Fa sport fotball, rugby, alearga prin padure de nebun fa joging din ala cum s-o fi scriind. Fa sport dupa 22 de ani daca mai vrei fa sala dar nu te sfatuiesc ca trebuie sa iei proteine, steroizi si dupa aia trebuie sa faci in fiecare zi sala.

| Pruna_Albert_1989 a răspuns:

Da ramai. apucate dupa 20 de ani si incearca sa faci cat mai mult sport (fotball sau basket sau orice altceva ) Nu trebuie sa faci sala de acum esti prea mic sper ca am fost de ajutor FUNDA?