| Andy2013 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi iau o bicicleta BMX pana in 2000 RON, mentionez ca nu am pus mana sau alta parte a corpului niciodata pe un BMX.Eu ma gandeam la un WTP Crysis.Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| BananaSuparata a răspuns:

Eu am un AGANG pimp 2.0, costa 1600, eu o am de 1 an cand era 2000... este foarte tare, are in jur de 12 Kg. Nu este foarte lunga asa ca nu trebuie sa tragi tare pentru un bunny hop. Are cauciucuri groase si rezistente..foitza mica de 25 de dint..etc. RECOMAND

| 404namenotfound a răspuns:

Faci o alegere buna cu BMX-ul acela. Ar mai fi Eastern Wolfdog, MirraCo Black Pearl 2... Gasesti destule cu 2000 RON. Poti cauta pe diferite site-uri, sa vezi ce modele mai sunt. Eu unul prefer bicicletele MTB Hardtail, care au un pret rezonabil si piese pe masura. Trek 3900 Disc, Cube AIM, Kross Level A3, Giant Revel 3 sunt in jur de 2000 RON si sunt foarte bune.

Răspuns utilizator avertizat
| domnuScoica a răspuns:

Salut. Pentru incepatori iti recomand Academy Aspire Bmx. Este foarte usor, nu forteaza incheieturile si este foarte rezistent. Poti comanda BMX-ul dupa www.bmxshop.ro. Momentan nu este in stoc, dar va reveni in curand. Pretul bicicletei este in jur de 1500 LEI si e disponibila pe mai multe culori (negru, rosu, mov).