| Tony0102 a întrebat:

Salut! Ce gainere îmi puteți recomanda pentru creșterea masei musculare și pentru a te îngrășa și un program de antrenament pe măsură? Sunt la stadiul de începător - intermediar. Mulțumesc. Vreau răspuns strict la întrebare!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce inseamna "incepator - intermediar"? 3 ani de sala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surplusul caloric moderat te va ajuta in aceasta privinta. Gainerul este doar un ''ajutor'' pentru a-ti atinge acel surplus mai usor si gatind mai putin. NU gainer ul te va face sa cresti.
Incearca o proteina cu carbohidrati de la myprotein. Sau, mai simplu, pune mana si mananca! laughing