| Macicas_Mihai_1995 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta si pe mine cu un mix de proteine si creatina sau ceva bun pentru a creste repede in masa musculara... am 20 ani, aprox 1.75 m si 75 kg.
Tin sa specific ca sunt in UK daca se poate vreau ceva propuneri pentru produse de aici multumesc

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Repede in masa musculara doar cu steroizi poti.

| Macicas_Mihai_1995 explică (pentru peperonies):

Nu ma refer ca trebuie sa fac in 2 sapt cat mai repede posibil cu proteine si creatina maxim nu vreau steroizi

| peperonies a răspuns (pentru Macicas_Mihai_1995):

Poti sa pui cam intre 2-5 kile de muschi pe an.

| Macicas_Mihai_1995 explică (pentru peperonies):

Ce intreb eu si ce raspunsuri primesc

| peperonies a răspuns (pentru Macicas_Mihai_1995):

Ai intrebat cum faci sa cresti repede in masa musculara si eu ti-am zis ca doar cu steroizi poti. daca nu iti place adevarul problema e la tine nu la mine.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Ca sa te ajut cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo gasesti tot ce vrei, exlicat foarte in detaliu si sunt si antrenamente foarte smechere