| Ta12ta a întrebat:

Salut, dupa cum vedeti am un corp bine lucrat(imagine profil), si nu am luat xteroizi am luat doar proteiene, intrebara mea este daca am luat proteine imi afecteaza organismul cu ceva?

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu esti tu sigur ala din imaginea de profil

ca sa arati asa trebuie sa ai cunostinte SERIOASE, nu sa pui intrebari de copii mici si firavi cu proteine

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu stii ce e aia proteina si ne zici ca arati ca ala din profil? pe cine vrei sa inpresionezi? Frate noi mergem la sala de placer, nu ca sa inpresionam pe cineva anume.
Si nu proteina nu dauneaza

| DanDannn a răspuns:

Da. dar ca sa remediezi relele facute de proteine, pune mana pe carte. chair ajuta.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Du-te si te culca baietas. cati ani ai, 13-14 ani si te dai drept cel din imagine?! laughing)

| BMWPower a răspuns (pentru aLeXaNdru145):

We are Zyzz Generation Bro? laughing

| Knife00 a răspuns:

Nici copiii de 8 ani nu te cred. Exact cum zicea Cosmin, trebuie sa ai cunostinte in domeniu sa ajungi asa..nu sa intrebi pe TPU daca te afecteaza proteinele. Auzi la el, cica e ala din poza rolling on the floor

| Ta12ta explică (pentru Knife00):

Bai, am pus aceasta intrebara pentru ca uni zic ca proteinele sunt bune si alti zic ca nu, si de asta v-am intrebat, si cine vrea sa ma creada sa ma creada nu ma intereseaza daca ma credeti ca sunt eu sau nu in imagine. Oricum multumesc celor care mi-ati dat un raspuns.

| Knife00 a răspuns (pentru Ta12ta):

laughing)) Pai, cum vrei ma sa arati asa daca tu nu stii ce vorbesti? laughing Ce zici tu acolo sunt steroizi. oh go on

| Ta12ta explică (pentru Knife00):

Bai omule tu nai mai gresit niciodata cand ai scris ceva, ma doare undeva daca ma crezi tu sau nu.