| Aalexander a întrebat:

Salut.
Fac sala si abdomenul il lucrez acasa de 2-3 ori pe saptamana dupa programul asta: https://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0
Pot lucra acel program in fiecare zi? cum este mai corect?

17 răspunsuri:
| Madalin01 a răspuns:

Salut, depinde cum te recuperezi big grin oricum nu iti sugerezi sa faci acelasi program in fiecare zii, daca tu te simti in stare sa faci in fiecare zii de ce nu big grin

| Aalexander explică (pentru Madalin01):

Esti prost.

| Madalin01 a răspuns (pentru Aalexander):

Atunci baga-ti intrebarile undeva, la ce le mai postezi? auzi ca is prost, ai vrea tu sa stii cate stiu eu ma. nici nu ma stresez sa iti raspund la critica, daca pot sa ii spun asa.

| Madalin01 a răspuns (pentru Aalexander):

Nu esti in stare sa fii stapan pe tine, sa stii ce ai de facut, si ii faci pe alti prosti, maturizeaza-te laughing oh go on

| Aalexander explică (pentru Madalin01):

Aproape tot timpul te contrazici.
M-am lasat de sala acum 2-3 ani. Cand m am lasat aveam 45 in brat cu 10% definire. Acea masa musculara mi-am facut-o prin munca ci nu cu ajutorul geneticului. So pe langa ce stiu eu fii sigur ca tu esti un mic rahatel.

| Madalin01 a răspuns (pentru Aalexander):

Daca tu spui, si totusi eu nu pun nicio intrebare despre antrenamente nutritie si asa mai departe, nu ca altii.hee hee

| Aalexander explică (pentru Madalin01):

Pai daca esti un ipocrit arogant si ignorant care crede ca le stie pe toate normal ca nu pui nicio intrebare.

| Madalin01 a răspuns (pentru Aalexander):

Hahah, ma faci sa rad laughing

| Madalin01 a răspuns (pentru Aalexander):

Eu nu le stiu pe toate, insa in sportul asta n-am nevoie sa pun intrebari, crezi ca daca eu nu am bratul de 45 inseamna ca habar n-am cum se ajunge la marimea aia?

| Aalexander explică (pentru Madalin01):

Da.
Iar te-ai contrazis; cand am zis ca nu le stii pe toate m-am referit strict la sportul asta ( greu de inteles... )
Ia zis in cateva randuri ce trebuie sa mananci, cum sa te antrenezi si cateva reguli esentiale. daca esti asa destept.
P.S.: stii de ce este important magneziul pentru un culturist? fara sa te uiti pe net. pentru ca le stii pe toate.

| Aalexander explică (pentru Madalin01):

Doamne ce slabut esti in poza aia.Tu te-ai documentat 2 ani apoi te ai apucat sa practici sportu de le stii pe toate sau cum?

| Madalin01 a răspuns (pentru Aalexander):

Wtf laughing daca eu am si alte preocupari si nu iau in serios totul cum ar trebui trebuie sa ma critici? poate nu pot sa mananc. poate nu vreau sa mananc atata. poate nu vreau sa ma fiu mare, cine te crezi tu sa ma judeci? sa imi zici cum arat? nici nu ma mai stresez sa iti raspun. bafta

| Aalexander explică (pentru Madalin01):

Pai vezi ca nu stii nimic.
Nu-mi pasa daca iei in serios sau nu culturismul, cum si cat mananci, daca vrei sau daca nu, daca poti sau daca nu sa mananci, daca vrei sa faci sala ca sa fii mare sau doar sa te mentii in forma, sau doar sa ai un stil de viata sanatos cu un fizic normal si ingrijit..astea sunt dor motive pentru tine; te ascunzi in spatele lor si te minti singur ca stii chestii cand tu de fapt nu stii nimic si iti este frica sa te gandesti macar la asta.
Poti sa fii foarte slab si sa nu mananci nimic sau invers, ma doare in cot. ceea ce ma intereseaza este sa demonstrezi ca stii totul asa cum te-ai laudat mai sus.
Poate nu aplici in sala ceea ce stii., dar macar demonstreaza ca stii ca sa nu ramai un ipocrit arogant si ignorant asa cum ai demonstrat de la primul pana la ultimul raspuns.

| Madalin01 a răspuns (pentru Aalexander):

Mai sus am mentionat ca NU stiu tot. care-i problema ta?

| Aalexander explică (pentru Madalin01):

Imi faci greata.

| Madalin01 a răspuns (pentru Aalexander):

Imi pare bine chiar. pa

| Aalexander explică (pentru Madalin01):

So nu numai ca esti un ipocrit arogant si ignorant, dar iti si place asta.