| GoldCookiez a întrebat:

Salut imi puteti zice si mie niste exercitii pentru muschi cu gantere de 2kg 500 cat mai multe pentru orice tip de muschi dau funda!happy

3 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

Frate sunt exact ca tine acum 3 luni am facut rost de 2 gantere 5 kg... ce sa fac ce sa fac am facut 1 saptamana cu ele si nimic nici febra nimic nimic. dupa am facut un abonament la sala si deja sunt la a 3a luna si merge foarte bine deci asta rezulta vrei muschi faci sala acasa nu ai sanse iti zic eu

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Cu ganterele alea nu ai sa faci nimic, doar sa te incalzesti inainte sa incepi sa faci ceva. cumpara si tu macar de 10 kg dar si alea is usoare dar pentru inceput o sa te ajutewinking

| Flavius13 a răspuns:

Pai parerea mea daca vr sa ai muschi du-te la salatongue