| fmarius86mario a întrebat:

Salut preteni!
E bun programu asta pentru sala? am 28 de ani!

luni - piept, biceps
marti - picioare
joi -spate, triceps
vineri- umeri, trapez

7 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Inverseaza biceps cu triceps si e bun.

| sasha898 a răspuns:

Hai ca programu de antrenament e bunisor. Ai si un program de alimentatie? daca da ia sal vedem.

| fmarius86mario explică (pentru sasha898):

Inca nu m-am gandit la un program de alientatie!

| fmarius86mario explică (pentru fmarius86mario):

Alimentatie

| sasha898 a răspuns (pentru fmarius86mario):

Sa stii ca fara un program de alimentatie bine pus la punct nu vei punea prea multa masa musculara pe tn.http://www.culturism.ro/alimentatie/ce-sa-mananc-pentru-masa-musculara.html

| fmarius86mario explică (pentru sasha898):

Stiu insa n-am un program de alimentatie! mananc de 4-5 ori pe zi

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Da, e bun. Numai dupa mine ar trebui sa faci joi spate si umeri, iar vineri triceps si trapez. Dar si asta e bun.