| WolfSRain a întrebat:

Salut
Spuneti mi va rog ce program de antrenament pentru alergare de rezistenta sa fac?
Ideea e ca daca ma apuc s aalerg ma doare gatul asa ca n u pot.
Ceexercitii as putea face pentru ca intr o saptamana sa imi cresc performantele la alergare de rezistenta 1000m?
Am la o banca unde pot face Extensia picioarelor la aparat - simultan - din sezut ma ajuta cu ceva?
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa mergi la atletism acolo iti va explica instructorul tot ce trebuie facut pentru o rezistenta cat mai buna.

| WolfSRain explică (pentru Seepty):

Intr o saptamana nu mai ajung la atletism