| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sunt baiat am 16 ani 1, 70 60 kilograme si as vrea sa ma apuc de sala dar nu am un program stabilit.
Ma puteti ajuta cu niste sfaturi sau un program?

Am facut 6 ani de fotbal, mult efort fizic deci nu sunt chiar "incepator".

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Uite jurnalul meu personal :
http://www.culturism.ro/forum/jurnal-personal/jurnal-cosmin-0001.html

Ai acolo vreo 4 programe ( la 3-4 luni trebuie sa-ti schimbi programul ) si vreo 4 planuri diferite de alimentatie ( pentru slabit - adica definire -, pentru crescut in masa musculara )