| johnny07 a întrebat:

Sunt la un club de fotbal si fiind pauza competitionala de iarna am avut o pauza.Pentru mine cred ca a fost o pauza destul de mare de efort deoarece acum ceva timp la primul antrenament am alergat pana nu am mai putut si imi batea inima foarte tare, am crezut ca nu am nimic, dar acum cand fac efort si obosesc ma doare iar. O fi grav, sau trece cu timpul? Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Eu nu am inteles niciodata nimic din fotbal
Cum pot oamenii sa isi piarda atata timp in fata televizorului?
cum pot atat de multi oameni sa mearga pe stadioane...
ca sa ce?

la ce folos?

Fotbal-ul mi-se pare ca este un joc pentru oameni stupizi pe care nu ii duce capul sa faca ceva mai mult cu mintea lor

fiecare om poate sa aiba parerea lui chiar daca este perfect tampita

| johnny07 explică (pentru RxTx):

Daca ai cunoaste fotbalul ai sti ca iti trebuie si putina minte in acest sport. Oricum...eu am pus alta intrebare.

| RxTx a răspuns:

Minte ca sa ce?
ca sa te uiti la unii care alerga dupa o mingie
si sa dai milione de euro pe bilete
din care sa se imbogatesca altii