| A0kAnGeL a întrebat:

Am 16 ani 1.80 si 60 kg (sunt cam slab ) si vrea ca pana vara viitoare sa pun ceva muschi pe mine. Nu pot merge la sala deoarece nu stau la oras. Ce exerciti imi recomandati de facut acasa pentru abdomen, pectoral, deltoizi, biceps si triceps si ce alimentatie ar trebui sa am.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Cu fructe legume sa puna muschi?

cum adica "te mai poti abate la carne"? cand pui muschi ai nevoie de CARNE LA GREU, MULTA MULTA CARNE, multe oua, branza, etc.

Copil mic...

4 răspunsuri:
| MrMuscolo a răspuns:

Acasa nu se face masa musculara happy, bafta!

| lairon a răspuns:

Fructe legume si te mai poti abate la carne sau putin ou la abdomen flotari cat mai grele faci in 2 maini dupa ce vei putea face multe faqci in o mana cu batai din palme etc...
Poti ridica unele greutati din ce in ce mai grele

| Cosmin86 a răspuns (pentru lairon):

Cu fructe legume sa puna muschi?

cum adica "te mai poti abate la carne"? cand pui muschi ai nevoie de CARNE LA GREU, MULTA MULTA CARNE, multe oua, branza, etc.

Copil mic...

| Tranquilla12 a răspuns:

Cumpara-ti niste gantere de 5, 6 kg si cauta diferite exercitii pe net, cat despre alimentatie http://www.culturism.ro/alimentatie/

| Cosmin86 a răspuns (pentru Tranquilla12):

Serios? cu 2 gantere amarate pune muschi?

apuca-te de sah si tu