| Ionel201011 a întrebat:

am aproape 16 si am 1.86 inaltime si aproape 70 de kg, vreau sa fac sala. si daca e sa fac sa iau si proteine, vreau sa stiu daca opreste cresterea penisului, fara glume, ca nu isi au sensul,

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Penisul nefiind un muschi, nu se poate nici mari, nici micsora.
Si chiar daca ar fi fost un muschi tot ai fi fost in siguranta.
Asta cu "culturistii o au mica" e o vorba a ignorantilor care pleaca de la o iluzie optica si de la faza cu micsoratul testiculelor in urma folosirii steroizilor

| RAY a răspuns (pentru greyhound):

Hai serios dar ce e pensiul os?

| greyhound a răspuns (pentru RAY):

Puteai intai sa te documentezi, in schimb ai dat un raspuns din impuls si te-ai facut de ras

| RAY a răspuns (pentru greyhound):

Zi-mi tu din ce e format penisul

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ionel penisul tau creste mereu uitate la un film porno si vei vedea cum creste dintr-o data, daca nu ar putea sa creasca tiar pastra mereu forma initiala, penisul creste pana la varsta de 20 de ani mxim apoi numai din punct de vedere al evolutiei nu ai nevoie de ceva mai mare, vaginul unei femei este potrivit pentru orice penis

| Cosmin86 a răspuns:

Tu iei deja proteine, sau HABAR NU AI ce sunt?

| hibrid112 a răspuns:

Tu ai dato in batjocora daca nu vezi e categoria sport nu "Cunoastere partilor genitale".SI evident ca proteinele nu au legatura cu cresterea sau micsorare penisului. Daca tu mananci o fleica de carne iti scade penisu pe bune?(am spus referitor la proteine deoarece carne contine cel mai mare procent )laughingGanditi ma si voi inainte.

| Mingo a răspuns:

Stai prea mult in fata calculatoruluiwinking