| Vasy1999 a întrebat:

Am o intrebare chiar penibila (mai exact eu stiu o modalitate si vreau sa vad daca e buna). Cum imi incordez muschii de la piept (,, patratelele")? ( trebuie sa imi umflu burta sa ceva de genu? ca asa am auzit)

Răspuns Câştigător
| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Daca ai pectorali trebuie sa misti mana dreapta putin si vrusc pentru a incorda mischiul din partea dreapta a pieptului.Pentru abdomen imagineaza-ti ca te scremi cand esti pe WC...scuze pentru acest rapsuns dar asa am invatat eu de la in prieten. Sper ca ti-am putut fi de folos.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Acristinei_Valentin_1998):

Daca ai pectorali incorezi fara sa misti mana DELOC.

copii firavi, isi incordeaza miscand mana

| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu am raspuns intr-un fel ca sa inteleaga si el.

| Vasy1999 explică (pentru Acristinei_Valentin_1998):

Pentru pectorali stiam si eu cum dar pentru abdomen nu stiam exact cum multumesc.