| Angeleyzz a întrebat:

Am o intrebare : Cum as putea avea patratele la burta sau cum s-ar numi... ce exercitii ar trebui sa fac? Abdomene? Va rog spuneti-mi ce exercitii sa fac ca sa-mi fac patratele la burta...si daca stiti si alte exercitii sa-mi spuneti va rog!

P. S. Am 14 ani!
Cel care va raspunde cel mai bine si corect funda!

Răspuns Câştigător
| denis987 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 fa atrenamentul ista de 2-3 ori pe zi si in max 2 luni ai patratele;)

35 răspunsuri:
| Mihaita_Munteanu_1993 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Sunteti niste fraeri daca va certati pe fleacuri

| Mihaita_Munteanu_1993 a răspuns (pentru Mihaita_Munteanu_1993):

Eu fac pe zi 120 spre deosebire de vi

| velniciucmarius a răspuns (pentru cosmin_2840):

Tu de cate ori faci desteptule?

| GabiSpartanul a răspuns:

Abdomene-50/zi
Flotari-20/zi
Alergare-5min/pe zi(2-3 zile si dupa cresti pana la 7min dupa la 9 etc)
Genoflexiuni-20 pe zi fara sa ridici calcaiele de pe sol

Eu asta fac in fiecare zi si am six-pack-ul

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns (pentru TurdaVasi):

Tu chiar tegindesti ca intr-o saptamana poti obtine patratele? Suntmulti care luni intregi muncesc pentru patratele