| Angeleyzz a întrebat:

Am o intrebare : Cum as putea avea patratele la burta sau cum s-ar numi... ce exercitii ar trebui sa fac? Abdomene? Va rog spuneti-mi ce exercitii sa fac ca sa-mi fac patratele la burta...si daca stiti si alte exercitii sa-mi spuneti va rog!

P. S. Am 14 ani!

Cel care va raspunde cel mai bine si corect funda!

NU VREU CRITICI DE EXEMPLU SUNT GRAS SAU SLAB EXEMPLU ESTE :KIRYE SI JOHNNY BI!
DECI VA ROG DOAR AJUTATIIMA NUMI ADUCETI CRETICI VA ROG EU! Multumesc ^^!

10 răspunsuri:
| Angeleyzz explică:

Lol --'' oameni prosti! scuze ca va zic dar nu mai radeti de el poate a stat toata ziua sa faca ce va intereseaza?

| michael5813 a răspuns:

Cu un marker permanent daca iti este frica de un tatuaj superpermanent te-ai facut cu patratele, dreptunghiuri sau ma rog ce forme geometrice mai visezi tu

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Http://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-obtii-un-abdomen-in-patratele
Aici scrie tot.
Depinde si de alimentatie si sa faci exercitii.
Sper ca te-am ajutat :D

| mimi2000mimi a răspuns:

Da, fa abdomene si ridicari de greutati, da nu mai mult de 5 kg.muschii burtii sunt cumva legati de cei ai burtii. poti sa faci si 2-3 flotari daca poti. sper ca te-am ajutat.winking

| didi2802 a răspuns:

Abdomenele cred ca sunt cele mai eficiente happy

| hitman112 a răspuns:

Lucreazati tot corpu nu doar abdomenu, deajaba ai muschi la burta si ai maini subtiri. si nu crede ca daca faci 5000 de abdomene faci musci la burta. fa zece abdomene zilnic si inti garantez k la 15-16 ani ai muschi la burta asa cum iti doresti.

| Mihai_Eduard_1997 a răspuns:

Eh cred ca nu esti destul de mare pentru "muschi la burta" de la 15, 16, 17 o sa iti inceapa sa iti apara daca faci exercitii in fiecare zi dar e posibil sa iti apara si la 14 ani(asta cred eu)... a da si abdomene si tractiune...(sunt mai multe dar atatea stiu)

P. S:Nu sunt sigur ca de la 14, 15, 16, 17 ani iti apar "muschii la burta"da eu am zis asa ca eu am 11 ani si faceam in fiecare zi tractiuni si abdomene si tot navam "muschi la burta" si m-am enervat odat si m-am apucat de 5000 de abdomene am facut doar 4700-4500(am mai facut pauza asa de 2-3 minute cand numai puteam) k numai puteam de burta si am ramas cu febra la bura 4-5 luni.

P. S(2):Sa nu vad comentarii gen:
-Ba cum dracu sa faci tu atatea abdomene cand ai 11 ani?
-Cum naiba ma sa faci tu atatea abdomene? Ia numai mintii!

Sper ca te-am ajutathappyFunda?

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru Mihai_Eduard_1997):

Sigur, ce tip de abdomene faci tu? te ridici 1 cm? si asta-i abdomen la tine? pai asa iti face si tataie 5000-6000 laughing bravo frate

| TheGodOfWar a răspuns (pentru Mihai_Eduard_1997):

Ba, la 11 ani n-ai cum. Am un prieten care are 15 si nu poate sa faca mai mult da 1000

| Mihai_Eduard_1997 a răspuns (pentru TheGodOfWar):

laughing) Am bagat si eu putina vrajeala malaughing