| pau10l a întrebat:

Cum pot sa fac patratele la burta ce exercitii trebuie sa fac? Am 11 ani si sunt cam gras. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lowsensitive a răspuns:

Uite iti dau un link de pe you tube cu antrenamente pentru abdomen.Fa in fiecare dimineata astea si vei avea patratele.Iti zic asta pentru ca eu am 13 ani si le fac si au dat rezultate repede.http://www.youtube.com/watch?v=WQN1Y13GMkE.Deci intra pe asta.Te vei obisnui sa nu exagerezi la inceput asta iti zic ca iti faci varza. Daca ai zis ca esti un pic mai grasut alearga sari coarda si incearca si alte lucruri.Bafta la abdomene!

| pau10l explică (pentru Lowsensitive):

Eu faceam 50 din prima are ceva ca dupa aia nu mai faceam

3 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Antrenament!
Abdomene..Desigur de la inceput nu trebuie s-o iei ca nebunii cu multe direct mai ales si daca esti un pic cam gras... Iao usor cu serii de cate 5. .
5 serii de cate 5 =25
Dupa 3 zile daca te-ai obisnuit cu ele mai mareste ex cu 10 mai mult sau asa ceva de genu...
Bafta!

| leonfrumosu a răspuns:

Eu fac pe zi 30 de abdomene si am rezultate bune