| Ghost13 a întrebat:

Salut TPU
Am o mica intrebare:
As putea sa alerg pentru a-mi imbunatati conditia fizica si viteza daca fac sala totodata?
Adica,daca alergatul ar putea afecta masa musculara? (piept,brate,umeri,abdomen, spate)

FUNDA

Răspuns Câştigător
| Apsld a răspuns:

Sigur, nu o sa te afecteze acest lucru, daca alergi de vreo 3 ori pe saptamana eu zic ca e ok (asta ramane la alegerea ta), si eu fac sala si alerg luni, miercuri si vineri si nu am vazut vreun efect negativ. Asa ca good luck!

3 răspunsuri:
| milkie a răspuns:

Nu cred ca ar afecta nimic. Totusi, nu face prea multe exercitii. Noroc ^^

| aditu200 a răspuns:

Nu o sa.ti afecteze..adica nu vei scadea in masa musculara ci din contra te va ajuta foarte mult sa.ti antrenezi muschii pentru rezistenta si vei scadea din procentul de grasime

| DauMereuFundă a răspuns:

Da. E mai bine nu are ce sa afecteze poate doar o febră musculara da e normal