| alexionut98 a întrebat:

care este cel mai scurt tim de dezvoltare al bicepsului, tricepsului si antebratului?

6 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu exista scurt timp

| dragosvalentin69 a răspuns:

Muschii se dezvolta in timp, sunt sigur ca tu vrei o dezvoltare rapida in cateva saptamani, iar dupa lasi antrenamentul deoparte.

| dZZanK a răspuns:

Daca mergi la sala, mananci bine si ai un program bine "definit", se pot vedea rezultate in 2-3 luni.

| alexionut98 explică (pentru dZZanK):

Nu ma duc la sala eu sunt pe a 8-a si trebuie sa ma ocup mai mult cu invatatu cand voi ajunge la liceu o sa ma auc si de sala

| dZZanK a răspuns (pentru alexionut98):

Acasa faci? Nu prea ai cum sa pui masa musculara. Acasa faci pentru rezistenta si pentru forta.

| Rawrrr123 a răspuns:

Acasa nu o sa vezi cine stie ce rezultate.Cel mai bine mergi la sala, inveti exercitii iti faci un program bine pus la punct, o alimentatie echilibrate, si in 2-3 luni apar rezultate vizibile.Cel mai bine inainte de a te apuca de sala, masoara-te si vei vedea mai bine ce ai obtinut.