| LaurentiuFit00 a întrebat:

Cate exercitii, serii si repetari pentru brate? Daca mi-ati spune si pentru celelelate grupe as fi foarte incantat. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrei pentru masa musculara trebuie sa ridici greutati in primul rand. Mai bine te apuci de sala, parerea mea. Daca e pentru slabit, cauta exercitii pe Youtube, sunt destule.

| LaurentiuFit00 explică (pentru Adry05):

Da,ridic greutati.Nu fac sala fac acasa.Stii aproape toate exercitiile dar imi trebuie pentru serii si repetari

| Moonlight15 a răspuns:

4 triceps 3 biceps- 4 serii a cate 6-8 repetari.