| costin007 a întrebat:

ce antrenamente pot face acasa pentru marirea bratelor si pieptului

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu fac astea http://www.culturism.ro/......ulare.html

foarte important este sa le faci bine, eu daca le fac gresit ma doare spatele, o dieta bogata in proteine din alimentatie, mi-am luat 2 gantere si fac cu ele, fac un singur set la maxim, scriu in jurnal cat am facut a doua zi incerc sa fac mai mult asa 5 zile pe saptamana, cei drept la inceput vei avea febra musculara desigur daca faci pe bune, vezi pe olx gantere ieftine sau domyos sunt ieftine

| Idkidk a răspuns:

Flotări.

| many404 a răspuns:

Daca ai gantere poti face fluturari pentru piept sunt foarte bune, da ca nu ai fa flotari, cauta pe youtube gasesti o multime de feluri pentru fiecare muschi

| costin007 explică:

Ok da in medie cam cate flotari ar trebui sa fac zilmic ca sa se vada diferenta

| RAY a răspuns (pentru costin007):

Pornesti de la 10 in sus, 10, 15, 20, 25, 30 tot asa, nu uita de tractiuni sunt cel mai bun excertitiu posibil pentru brate

| Kartistu a răspuns:

Pai poti face flotari, tractiuni la bara, niste ridicari, poti da niste pumni la sacul de box, ca sa antreneze muschiul... funda?

| Kartistu a răspuns:

Pai ai putea face flotari cam intre 20-50 flotari sau daca nu faci treptat, de exemplu:azi fac 10, maine fac 20, si tot asa. Daca vrei, poti face in fiecare zi 10 flotari pe palme, 10 flotari pe pumni, 10 flotari cu batai la piept, si tot asa...e bine raspunsul meu? Fa aceste exercitii si vei arata cu adevarat barbat! happy