| Brunette67 a întrebat:

Hei happy
Flotări sunt bune pentru mărirea sanilor si subtierea bratelor? :d

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Da, dar iti maresti pectoralii, nu sanii; muschii o sa-i impinga in fata si o sa para mai mari, nu foarte mari. Poti face si alt exercitiu: fa un triunghi cu palmele in fata pieptului, ca si cum te-ai ruga, dar doar varfurile degetelor sa fie lipite (aratatorul stang cu aratatorul drept, s.a.m.d.), si impinge mainile una impotriva celeilalte.

| Nick9331 a răspuns:

Depinde de talia ta happy
Dar clar la femei nu sunt indicate flotarile, pentru ca tu vrei sa le subtiezi nu sa inlocuiesti eventuala "grasime" cu muschi.
Mai de mult am vazut un interviu cu Nicoleta Luciu dupa ce nascuse si dadea indicatii femeilor despre exercitiile care ajuta la marirea/tonifierea sanilor happy oricum sfatu meu e sa mergi la sala, cu un instructor bun o sa ajungi exact cam cum iti doresti :*

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nick9331):

De ce sa nu fie indicate flotarile la femei? chiar si tractiunile sunt bune

| Nick9331 a răspuns (pentru Cosmin86):

Pentru ca le " imbarbateaza " bratele ca sa zic asa...iti plac femeile cu muschi?