| Anonim420420 a întrebat:

De 3 saptamani merg la sala si antrenorul de acolo mi-a facut un program astfel: 4 zile cu cate 2 grupe pe zi si 3 zile pauza(miercuri,sambata, duminica)
Ar fi bine ca dupa o luna sau 2 sa-mi fac un program la 5 zile in care sa lucrez fiecare grupa de 2 ori? DAU FUNDA! Sa raspunda doar cei cu, cunostinte, Mentionez ca sunt slab big grin

Răspuns Câştigător
| Otto19 a răspuns:

Program lejer : Piept, triceps, abdomen ziua 1!
Ziua 2 : Spate biceps trapez
Ziua 3: picioare, gambe, umeri
ziua 4 :cardio
ziua 5 :Odihna
Ziua 6: cate un exercitiu in fiecare grupa musculatara
ziua 7 : Odihna /Exerciti hiit
*Gusta din placerile vieti *

9 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Ar fi bine, caci despre asta e vorba in sportul asta si anume sa experimentezi. Dar ar fi bine sa faci asta dupa 4-5 luni, sa ai timp sa vezi daca ceea ce ti-a dat PT-ul e ok, daca-ti merge bine, etc.

| Ovidiudan a răspuns:

Nu prea se pun muşchii pe tine dacă eşti slab, sau dacă se pun o să se vadă nasol, iţi recomand să te îngraşi puţin şi după să te duci la sală, apropo, câte kg ai?

| RAY a răspuns (pentru Ovidiudan):

Si daca esti gras ce sa faci?

| Ovidiudan a răspuns (pentru RAY):

Nu am zis să fie gras, doar să se îngraşe puţin, depinde şi ce înălţime are, dacă e înalt la vreo 1, 75-1, 80 trebuie să aibă 70 kg, şi dacă se duce la sală o să fie forţă să zic aşa

| RAY a răspuns (pentru Ovidiudan):

M-am referit la mine care am 85 de kg sa slabesc apoi sa bag culturism nu?

| Ovidiudan a răspuns (pentru RAY):

Ce înălţime ai?

| RAY a răspuns (pentru Ovidiudan):

1,65

| Anonim420420 explică (pentru Ovidiudan):

Am 1.75 si 58 kg