| StefanNarcis a întrebat:

După ziua in care fac spate si biceps,merge Piept cu triceps?, Si incă o intrebare.Am la sala,o frânghie dintraia pe care te urci,la ce grupa de muschi, aș putea sa o incadrez?

3 răspunsuri:
| Kettolix a răspuns:

Cred ca spate biseps.

| Madalin01 a răspuns:

Urcatul pe franghia aia iti vor folosi toti muschii fie ca ma crezi fie ca nu. Si da, este bine sa faci intr-o zi spate cu biceps iar in cealalta piept cu triceps.

| xZeRo a răspuns:

Franghia cred ca la antebrat. Ai grija cum iti lucrezi muschii intr-o anumita zi.