| Marianutzu a întrebat:

Imi doream foarte mult sa continui fotbalul de performanta insa datorita problemelor cu inima a trebuit sa las fotbalul pentru a nu-mi pune viata in pericol.Imi place foarte mult sportul acesta si nu as vrea sa renunt.As vrea sa fac niste cursuri pentru a deveni antrenor, insa e greu daca nu ai un nume in fotbalul profesionist.Stiti unde as putea face cursurile respective?

1 răspuns:
| asddd a răspuns:

Aici găseşti toate informaţiile de care ai nevoie ----> http://www.sfa.frf.ro/