| BEAR2001K a întrebat:

sunt baiat si implimesc 15 ani, vreau sa fac muschi abdomen, piept si brate. vreau un program cu exercitii.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Salut!
e foarte bine ca vrei sa arati bine si vrei sa dezvolti muschii dar tine minte ca mai intai trebuie sa ai o baza,,, deci daca vrei sa mergi la sala iti recomand sa te duci si sa intrebi un antrenor de acolo ce tiar fi de folos pentru ca oricine ce exercitii tiar da nu ar avea rezultate deoarece trebuie sa stii factorii morfologici. In functie de acei factori poti progresa mai departe. Ca sa te ajut poti sa incepi sa faci flotari. abdomene. tractiuni fata. spate... si cardio

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici exercitii specifice care iti fac muschi:
https://www.facebook.com/StudentProblems/videos/1026421294151270/

| Adelin_Tulcan_2001 a răspuns:

Iti recomand sa incepi sa mergi la o sala de fitness si eu tot la 14 -15 ani m-am apucat. NU faci exercitii cu ridicari deasupra capului pentru a nu ramane mic. Iti recomand sa te uiti pe ytb la Angel Fitness si cauti acolo antrenament pentru acasa, abdomen piept etc pentru acasa. Sper.ca te-am ajutat, bafta!