| Twain a întrebat:

sunt fotbalist, si vreau sa-mi tai parul de pe picioare. nu o sa-l tai de tot. cam jumate din el...
Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu se numeste taiere, ci epilare. Ca sa nu-ti creasca aiurea dupa acest proces, folosesti si o masina de tuns chiar, simpla, si actionezi de la genunchi in jos. Niciodata din jos in susul piciorului c-o sa ti-l faci cu gel dupa. Sau ai putea folosi crema de epilat, ceea ce-ti si recomand, ca nu il taie de la radacina.

Si e normal. Multi fotbalisti practica asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba are acest proces de "taiere a parului de pe picioare" (iac, cum suna) cu faptul ca esti fotbalist? Daca asta vrei, da-l jos si gata. Cerem pareri pe TPU despre orice lucru pe care-l facem?