| MakarovTheOne a întrebat:

vreau s-a ma duc la kickboxing dar am nasul putin mare si ma tem sa nu mil rupa cand ma antrenez sau cand ma bat cu adversarul.Deci sa ma duc voi ce ziceti?big grin

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

In antrenamente in general nu au loc accidentari, sau lovituri puternice. IN meci intr-adevar se poate sparge si un nas mai mic, asta este sportul. Daca stai cu frica nu o sa faci nimic in viata, nici in sport si nici in orice alt domeniu.

Daca iti doreai cu adevarat sa faci kickboxing nu stateai pe aici sa pui intrebari tampite erai in sala de antrenament deja.

Deci care e motivul pentru care vrei tu sa te apuci de kickboxing? Daca nu ai un motiv destul de bun, mai bine nici nu te mai apuci si nu-ti pierzi timpul aiurea.

3 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Atunci du-te la numarat oi, acu serios dc sa vrei la box daca tie iti e frica de pumni si de lovituri.

| cristi1505 a răspuns:

Daca ai pornit cu frica din prima....mai bine nu te mai duce.Frate de ce va e frica de bataie? Daca va e frica nu mai mergeti! Nu va mai ganditi la lucrurile rele care se pot intampla cu voi, ci la lucrurile bune. Poti sa iti spargi nasul si pe strada accidental deci...

| dyk3yy a răspuns:

Du-te la kickbox si ce daca te loveste cineva? Doar e kickbox frate...